Montenegro erlajnz od 25. marta ponovo dva puta za Tivat

 

Aviokompanija Montenegro erlajnz (Montenegroairlines) uvešće od 25. marta i drugi let dnevno iz Beograda za Tivat.

Komercijalni direktor crnogorske aviokompanije Vlastimir Ristić je na konferenciji za novinare u Beogradu rekao da “Montenegro erlajnz” trenutno iz Beograda za Tivat leti jednom dnevno, a za Podgoricu dva puta.
Ristić je istakao da će na letovima iz Beograda i Niša za Crnu Goru u letnjem redu letenja “Montenegro erlajnz” zadržati promotivne tarife i povećati broj mesta za koja će moći da se kupe te jeftinije karte.
Crnogorska kompanja će promotivne cene karata zadržati, kako je istakao, jer je broj putnika koji su “Montenegro erlajnzom” tokom zimskog reda leteli u Crnu Goru, kao i druga odredišta, prevazišao očekivanja.
  1. Ostavite komentar

Ostavite odgovor

Popunite detalje ispod ili pritisnite na ikonicu da biste se prijavili:

WordPress.com logo

Komentarišet koristeći svoj WordPress.com nalog. Odjavite se / Promeni )

Slika na Tviteru

Komentarišet koristeći svoj Twitter nalog. Odjavite se / Promeni )

Fejsbukova fotografija

Komentarišet koristeći svoj Facebook nalog. Odjavite se / Promeni )

Povezivanje sa %s

  • AC/DC

  • VASE MISLJENJE:

  • Pocetna stranica

  • English

  • Deutsch

  • ONLINE

    web stats
  • STATISTIKA

    • 496,453 posjeta
  • “U stavu Lovćenckom !” – VIDEO

  • ZVANIČNI BLOG SLAVKA PEROVIĆA

  • LIBERALNI SAVEZ CRNE GORE

  • Pratite blog na Twitteru

  • Unesite svoju adresu e-pošte da biste se prijavili na ovaj blog i primali obaveštenja o novim člancima preko e-pošte.

    Pridružite se 197 drugih pratioca

  •  

    februar 2012.
    P U S Č P S N
    « jan   mar »
     12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829  
  • REKLI SU..

    "U samoj svojoj suštini, mafijaška diktatura u Crnoj Gori nije ništa drugo, a ni treće, nego kopija njemačkog nacizma ili Staljnovog boljševizma, i da mafiji to međunarodne okolnosti dozvoljavaju, bila bi Crna Gora puna koncentracionih logora."

    Slavko Perović, utemeljivač i bivši politički lider LSCG-a

  • ARHIVA

Prati

Dobijte svaki novi članak dostavljen u vaše poštansko sanduče.

Pridružite se 197 drugih pratioca